SEGÍTSÉG A HOLDKŐ RENDELÉSKOR FELMERÜLT HIBÁK ORVOSLÁSÁHOZ

Készült: 1039 nappal ezelőtt #1
Ejjel
Nincs karakter

Kedves Játékosok!

Mivel sajnos a holdkő rendeléssel kapcsolatban problémák merülhetnek fel, és az ügyfélszolgálati (support) oldal nem magyar nyelvű, ezért adunk kis segítséget.

Az oldal elérhetősége: https://billing.gameforge.com/

Az oldalon a Contact Support fület kell választani, itt lehet jegyet nyitni.

Fontos, hogy minden bekért adatot pontosan adj meg, mert csak így tudnak segíteni a probléma megoldásában!

Nézd meg a csatolt képet!

Fontos! A "* Please choose your subject:", vagyis a jegy nyitásának okánál az Ordering problems-t válaszd (rendelési probléma).

A holdkő rendelés módjának - legördülő menü - lehetőségei (a listából válaszd ki azt a fizetési módot, amelyik téged érint):

Paypal = Paypal
Telephone Call = Telefonos hívás
Direct Debit = Betéti kártya
Credit Card = Hitelkártya
SMS = SMS
Playsafecard = Playsafecard
Moneybrookers = Moneybrookers
Bank Transfer = Banki átutalás
Onecard = Onecard
Dineromail = Dineromail

Banki átutalás nem azonnal történik meg, számolj rá 1 hetet!

Segítségképpen néhány lehetőség:

Az alábbiakban látható példákban a dátumot, az időpontot, a rendelt holdkő mennyiségét,az ACCOUNTNEVET, stb. értelemszerűen, a te adataidnak megfelelően módosítanod kell (kiemelt részek)!
Természetesen az angol nyelvű szöveget másold be, és módosítsd a te adataidnak megfelelően a jegy írásakor.

Hitelkártyás rendelés

2010.00.00-án, 12:00 órakor 00 holdkövet rendeltem hitelkártyával. A számlámon a terhelés megtörtént, de ez nem lett jóváírva az azonosítómon. Kérem a hiányzó holdkő mennyiség mielőbbi jóváírását ACCOUNTNÉV azonosítómon!

I've ordered 00 moonstones with credit card at 2010.00.00. 12:00:00. The money had been removed from my account but I did not received the moonstones so far. Please add the ordered moonstones to my account ACCOUNTNÉV as soon as possible.

Bankkártyás rendelés

2010.00.00-án 12:00 órakor 00 holdkövet rendeltem banki átutalással. A számlámon a terhelés megtörtént, de ez nem lett jóváírva az azonosítómon. Kérem a hiányzó holdkő mennyiség mielőbbi jóváírását ACCOUNTNÉV azonosítómon!

I've ordered 00 moonstones with bank transfer at 2010.00.00. 12:00:00. The money had been removed from my account but I did not received the moonstones so far. Please add the ordered moonstones to my account ACCOUNTNÉV as soon as possible.

Telefonos rendelés

2010.00.00-án 12:00 órakor telefonos hívással 00 holdkövet rendeltem. A hívás rendben megtörtént, az összeg le lett vonva a számlámról, mégsem lett jóváírva az azonosítómon a holdkő. Kérem a hiányzó holdkő mennyiség mielőbbi jóváírását ACCOUNTNÉV azonosítómon!

I've ordered 00 moonstones with phone call at 2010.00.00. 12:00:00. The call was ok, the money had been charged on my phone account but I did not received the moonstones so far. Please add the ordered moonstones to my account ACCOUNTNÉV as soon as possible.

2010.00.00-án 12:00 órakor telefonos hívással 00 holdkövet rendeltem. A hívás megszakadt, újra tárcsáztam. A telefonszámlán duplán van terhelve az összeg, de csak egyszer írták jóvá az azonosítómon. Kérem a hiányzó holdkő mennyiség mielőbbi jóváírását ACCOUNTNÉV azonosítómon!

I've ordered 00 moonstones with phone call at 2010.00.00. 12:00:00. The call was cancelled and I recalled the number. The money had been charged twice on my phone account but I received only the half of the moonstones so far. Please add the missing moonstones to my account ACCOUNTNÉV as soon as possible.

Rendelés SMSben

2010.00.00-án 12:00 órakor sms-en 00 holdkövet rendeltem, de ez nem lett jóváírva az azonosítómon. A rendelésről a visszaigazoló sms-t megkaptam, az összeg le lett vonva a telefonszámlán.Kérem a hiányzó holdkő mennyiség mielőbbi jóváírását ACCOUNTNÉV azonosítómon!

I've ordered 00 moonstones with SMS at 2010.00.00. 12:00:00. I have the reply that everything was ok. The money had been charged on my phone account but I did not received the moonstones so far. Please add the missing moonstones to my account ACCOUNTNÉV as soon as possible.

2010.00.00-án 12:00 órakor sms-en 00 holdkövet rendeltem, de ez nem lett jóváírva az azonosítómon. A rendelésről a visszaigazoló sms-t nem kaptam meg, az összeg mégis le lett vonva a telefonszámlán. Kérem a hiányzó holdkő mennyiség mielőbbi jóváírását ACCOUNTNÉV azonosítómon!

I've ordered 00 moonstones with SMS at 2010.00.00. 12:00:00. I did not received any reply however the money had been charged on my phone account and I did not received the moonstones so far. Please add the missing moonstones to my account ACCOUNTNÉV as soon as possible.

Végezetül még egyszer felhívnám a figyelmedet a következőkre:
* A rendelt holdkő mennyiségét, és a dátumot, időt módosítsd a sablon válaszokban a te rendelésednek megfelelően!
* ACCOUNTNÉV = a saját azonosítód nevét írd ide!

Választ 2-3 nap múlva kapsz a jegy fejlécében általad megadott email címre!

Bejelentkezés Már regisztrált?
Regisztráció Nincs még számlád?

A belépéssel elfogadom a feltételeket

Egyszerű regisztráció, és ingyenes.

Egyszerűen írd be az email címedet, és azonnal kezdheted!

Egy automatikusan generált jelszót küldtünk a megadott email címre.

Elfogadom a következőket: Felh.felt. és Titoktartás.