JÁTÉK INDÍTÁSI HIBA

2 3
Készült: 61 nappal ezelőtt #1
RadicalHun
Szint 70, Lapiris
Harcosok
Valorian
Sziasztok! Kb. 1 hete tapasztalom azt, hogy nem tudom elindítani a GOA-t. Betölti a sávot, játék indításra rámegyek és azt írja ki a gép hogy zárjak be minden programot és indítsam újra a gépet. Meg is tettem , bezártam mindent, újra indítottam, ugyanezt írja ki. Még többször is próbálkoztam napokig, ugyanez maradt. Nem tudok játszani. Mi lehet a gond?
Készült: 60 nappal ezelőtt #2
Farewelll
Szint 9, Lapiris
Íjászok
Valorian
Ha Win 10-ed van akkor az a gond. Vagy a vírusirtót kell kikapcsolnod. Ezeket szokták javasolni.
Készült: 60 nappal ezelőtt #3
MrJancsa
Szint 130, Lapiris
Íjászok
Valorian
Szia RadicalHun!

A hibaleírásod kissé hiányos, jó lenne ha printelni tudnád a pontos hibát.Mivel eddig játszottál, nem hinném, hogy a win10-es hiba lenne, hiszen azt javítani lehet.A vírusírtó is üzemelt eddig gondolom minden hiba nélkül. Menet közben leginkább vírussal, appcrash hibával , másik újonnan telepített játékkal behozott összeférhetetlenséggel esetleg még netframe frissítésből eredő hibákkal találkoztam hasonló esetben. Javaslom próbáld megnézni ezeket, illetve , hogy nem-e fut az indításkor egy másik játékból maradt hackshield program vagy hasonló. Sok sikert a javításhoz! (a hibáról képet mellékelj ha lehet)
Készült: 59 nappal ezelőtt #4
egress
Szint 140, Lapiris
Harcosok
Derion
Nem tudom, nem találkoztam ilyennel.
Még fórumon se.
Készült: 59 nappal ezelőtt #5
SusanWhite
Szint 130, Xhadra
Harcosok
Derion
Szia , ha esetleg nem siker
ült megoldani a problémád ,javaslom töröld a játékot, de csak uninstalal , hanem a mapát is ami meg marad,teljesen mindent tüntes el a gépedről , és úgy telepítsd újra, nálam ez segített

Üdv:Picur.1986
Arcátlansággal szemben a legjobb védekezés a méltóság teljes hallgatás...
Készült: 57 nappal ezelőtt #6
Neuron
Szint 100, Lapiris
Harcosok
Derion
sziasztok
Én el sem tudom inditani a játékot..
letöltöttem be is tölt, elinditom és nem reagél semmit
3éve nem játszottam de lehet ezután sem fogok #EMO_ALT_1#
Készült: 56 nappal ezelőtt #7
Wizzurah2
Szint 9, Kalinor
Éjjeljárók
Gor
https://drive.google...XhhVW9XX00/view
Ezt töltsd le, rakd be oda, ahova felraktad a játékot és ezzel inditsd el utána, ez lesz az exe fájlod.
Készült: 35 nappal ezelőtt #8
inez3
Szint 91, Lapiris
Papok
Valorian
sziasztok , remelem tud valaki segiteni,A jatek elindul de fel perc utan kidob a szerver ismeretlen hiba miatt. Win.7-esem van a gepel minden oke, de allandoan ez megy,elore is koszonom
Készült: 31 nappal ezelőtt #9
majky10
Szint 111, Lapiris
Íjászok
Valorian
szia.. neked sikerult meg csinálni?? #EMO_ALT_2#
Készült: 28 nappal ezelőtt #10
CitromosViz
Szint 52, Lapiris
Mágusok
Derion
Hello.
Telepíteném fel a játékot, de azt írja, hogy : ,, A fájlnév, a könyvtárnév vagy a kötetcímke szintaxisa nem megfelelő. "
Ötletek?
2 3
Bejelentkezés Már regisztrált?
Regisztráció Nincs még számlád?

A belépéssel elfogadom a feltételeket

Egyszerű regisztráció, és ingyenes.

Egyszerűen írd be az email címedet, és azonnal kezdheted!

Egy automatikusan generált jelszót küldtünk a megadott email címre.

Felhasználási feltételek és Adatvédelmi irányelvek elfogadása a játékban.