GÉPIGÉNY!

Készült: 810 nappal ezelőtt #1
Loryen
Szint 40, Xhadra
Íjászok
Valorian
Olyat szeretnék kérdezni hogy az alábbi gépen elmenne-e a játék.
3 GHz logikailag 2 magos proci
1 Gb ram
128 integrált videókártya

A segítséget előre is köszönöm #EMO_ALT_1#
Készült: 810 nappal ezelőtt #2
Volvar
Szint 9, Lapiris
Íjászok
Valorian
Elmenne, de a nagy lagg mellé (amiről nem tehetsz, esetleg kicsit csökkentheted jobb nettel) még akadozni is fog a játék. azaz nem kicsit, szerintem így elég élvezhetetlen lesz Markut/Keter és tfen se fogsz mozogni, de igen, a játék elmenne a gépeden.
Készült: 810 nappal ezelőtt #3
VenomArcher
Szint 28, Lapiris
Íjászok
Valorian
egyszerű a válasz: ne is törd magad, a GF nem fogja beadni a derekát, vagy megszokod a laggos játékot és költöd a pénzt, vagy szenvedsz a játékkal, vagy abbahagyod. a döntés a tied;)
Runtime error
Készült: 809 nappal ezelőtt #4
jozsi94
Szint 90, Lapiris
Megidézők
Valorian
Az én véleményem az, hogy ha szerzel a gépbe egy rendes VGA kártyát és még 1-2 GB ramot, akkor egész szépen fog futni, és a lagg is kisebb lesz.
Persze a keteri/markuti laggon ez nem sokat segít, de észrevehetően jobb lesz.

De ezzel a géppel is elmegy, csak az integrált kártya miatt fog akadozni.
" Küzdj amíg bele nem döglesz, hátha elég erőd lesz! "
Készült: 809 nappal ezelőtt #5
Volvar
Szint 9, Lapiris
Íjászok
Valorian
Jozsi94

"akkor egész szépen fog futni, és a lagg is kisebb lesz"
Szépen fog futni és nem fog akadozni, a laggot (ami csak AWn és nagyobb tfeken van jelenleg, mikor 2perc egy skil) azon nem tud változtatni sajnos:S
Lagg és képi szaggatás nem összekeverendő#EMO_ALT_2#
Készült: 809 nappal ezelőtt #6
BaltasGyilkos
Szint 40, Lapiris
Harcosok
Derion
Az sajnos kevés lesz...
512mb vidi minimum kellene
és 3Gb ram.
Az integrált 128 be fog halni #EMO_ALT_3#
Készült: 809 nappal ezelőtt #7
Pricpracpruc
Szint 90, Lapiris
Harcosok
Derion
Itt egy teszt, amiből azt a követétkeztetést vonták le, hogy alapvetően processzor órajel függő a GOA.

http://board.gatesof...-kérdések/1372/

Fontos, hogy minden automatikus frissítés ki legyen kapcsolva, mert a Windows és a víruskereső is hajlamos játék közben frissítéseket keresgélni, ami akár másodpercekre megállíthatja a játékot.

Az én gépem nem mai darab: Socket 754-es, egymagos AMD Sempron 2,2 GHz-s processzor, ATI 9600 VGA 256MB RAM-al, 1,5 GB rendszer memória. Az új peccs után kellett bővítenem 1-ről 1,5 GB-ra.

A netről annyit, hogy szerintem 1-2 Mbit/s kapcsolat elég, inkább talán a ping és alapvetően, a játékszerver és gépünk közti hálózati eszközök sebessége számít.
Játék alatt az adatforgalom 20-21 óra között maximum 50MB le és 10MB feltöltés.

Az AIDA64-el játék közben is naplózom a hardver kihasználtságát, ami alapján 95 és 100% között mozog a processzor, a VGA és a rendszer memória használat,
Néhány erődben különösen nagy laggom van TF idején, de ekkor szinte mindenki másnak is van. Ezeket a nagy tömegjeleneteket leszámítva a minimum FPS (a már élvezhetően játszható) 11-15 környékén szokott lenni.
Készült: 809 nappal ezelőtt #8
LordxTranceMan
Szint 62, Xhadra
Harcosok
Derion
Tökéletesen el fog menni, csak a grafikát vissza kell venned elég rendesen... Nálam is ilyen a vidikártya, mert sajnos csak az alaplapit tudom használni bizonyos okokból. Először nagyon fog akadni, de én általában 1-2szer leteszem a tálcára és volt akadás, nincs akadás.
Érzem, h s2 1 jobb hely lesz, csak cselekedni kell.
Készült: 809 nappal ezelőtt #9
Loryen
Szint 40, Xhadra
Íjászok
Valorian
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat #EMO_ALT_4#

Zártam. IceFlower
Bejelentkezés Már regisztrált?
Regisztráció Nincs még számlád?

A belépéssel elfogadom a feltételeket

Egyszerű regisztráció, és ingyenes.

Egyszerűen írd be az email címedet, és azonnal kezdheted!

Egy automatikusan generált jelszót küldtünk a megadott email címre.

Elfogadom a következőket: Felh.felt. és Titoktartás.